ویدئو وال لمسی

video wallویدئو وال (video wall) تحولی شگرف در عرصه ی نمایشگر ها بود، ویدئو وال در داخل ساختمان و یا شرکتها و سازمان ها قرار می گیرد و اصطلاحا indoor می گویند،کیفیت تصویر آن نسبت به LED هایی که در بیرون ویا فضای باز استفاده می شود  و برای تبلیغات از آن بهره می برند،نسبت ویدئو وال ،کم تر می باشد.

اکنون شرکت دانش آوران توانسته است ویدئو وال ،با هر برندی که باشد،آن را لمسی نموده ،آن هم با قابلیت کارکرد حداقل 10نفر به طور هم زمان.

این تکنولوژی لمسی کننده ویدئو وال در یکی دو سال اخیر در صدا و سیمای کشورمان بکار گرفته شده،اکنون شرکت دانش آوران تمام توان خود را بکار گرفته تا بتواند این تکنولوژی را در کارکرد های متفاوتی از جمله،اتاق بحران،مراکز ترافیک،نمایشگاه جهت تبلیغات،سالن کنفرانس و همایش و... عرضه نماید.

 

 

 

ویدئووال لمسینمایشگرهای به كار رفته در این ویدئو وال  (Video Wall ) می‌تواند به شكل تكی یا چندتایی در مراكز كنترل و مانیتورینگ دوربین‌های مداربسته ،سیستم‌های مكان محور ، بیلبوردهای تبلیغاتی ،نمایشگرهای اطلاع رسانی در فرودگاه‌ها ، نمایشگاه‌ها و سمینارها مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت دانش آوران ارائه دهنده سیستمهای ویدئو وال در ایران ، آماده همكاری با تمام ارگان‌ها ،سازمان‌ها ، شركت‌ها و كاربران در زمینه طراحی و اجرای  سیستمهای ویدئو وال می باشد.

 

touch video wallویدئو وال

 

تاچ ویدئو وال