فریم لمسی

تلویزیون لمسیفریم لمسی کننده از تکنولوژی IR ساخته شده است،به وسیله ی این قاب، شما می وانید انواع تلویزیون های خود از جمله LCD،LED و حتی تلویزیون پلاسمای خود را مانیتور لمسی کنید. تکنولوژی لمسی کننده با کیفیت های متفاوت و ساختار های متفاوتی ارائه شده است. تک کار بره تا 10 کاربره،از تراکم کم تا تراکم زیاد و فشرده ی مدارات،همچنین کیفیت مدارات نیز متفاوت است.هر یک از این موارد تاثیر قابل توجه ایی در سرعت عملکرد،کیفیت و عمر دستگاه شما دارد.

شرکت دانش آوران با تکیه به تجربه ی 21 ساله خود در بازار،آموزش و تکنولوژی، پس از تجربه احداث ایجاد کارخانه و خط تولید برد هوشمند (پارس برد)، فریم های لمسی کننده ی تلویزیون ( مانیتور لمسی ) با بیشترین تراکم مدار،بالاترین کیفیت، با استفاده از بهترین آلیاژ آلومینیوم ،فریم لمسی کننده ی تلویزیون  را با توان 10 کاربر هم زمان را برای هم وطن های عزیزمان فراهم نموده ایم. 

 تاچ فریم

در صورت حمایت شما،به زودی قادر خواهیم بود این وسیله را به کشورهای همسایه صادر،و ضمن ارز آوری برای کشور عزیزمان ،اشتغال زایی قابل توجهی ایجاد نماییم.

جهت دریافت کاتالوگ کلیک نمایید.

دانلود

   با این وسیله شما می توانید کسب و کار خود را متحول ساخته و وجه تمایز قابل توجهی نسبت به همکاران خود که در زمینه ی کاری شما فعالیت می کنند ایجاد نمایید.

در زیر چند تصویر دیگر از هوشمند سازی تلویزیون قرار گرفته است.منتظر شما هستیم.

با ما تماس بگیرید.

touch tvtouch frameتلویزیون هوشمند