کیوسک راهنمای لمسی

استند لمسی

استند لمسی ،مولتی تاچ کیوسک ، و یا کیوسک های اطلاع رسانی لمسی ،در پاساژ ها،مراکز خرید ،به عنوان تابلوی اعلانات و یا راهنمای مسیر می توان از آن بهره برد. تاچ کیوسک های ساخت شرکت دانش آوران با دارا بودن تکنولوژی 10 کاربر هم زمان و قابلیت منحصر بفرد این که حتی اگر مانعی بر سر راه دیود های نوری آن قرار گیرد به شکل بسیار کاربر پسندی کار می کند.یعنی اگر کف دست راست را بروی آن گذاشته و با دست چپ با آن کار شود،در نتیجه هر کاربری با هر سنی بدون آموزش،می تواند از آن بهره بگیرد.

کار با آن به این صورت است که نقشه ی 3 بعدی از آن مرکز خرید ترسیم می شود،موقعیت مغازه ها و نمایش محصولات میتوان  بهترین تبلیغ  باشد،در نتیجه استند لمسی دانش آوران،می تواند بهترین روش برای معرفی فروشگاهها در پاساژ ها می باشد.

استند لمسی

استند لمسیاستند های لمسی ویا به عبارتی استند های مولتی تاچ،باکاربردهای بسیار زیاد ،در حوزه های گوناگون،را شامل می شود. استند های مولتی تاچ در سایز های متفاوت و با ظاهر های متفاوتی عرضه می شود. موارد کاربرد آن  در تبلیغات و معرفی کالاها  معرفی سازمانها موزه ها دانشگاهها  بکار برده می شود استند لمسی وجه متمایزی را از کاربرد های آن کالا یا محصول را به صورت تعاملی به مشتری نمایش داد 

ادامه دارد...