اکسس ترمینال

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

اکسس ترمینال سری L

سری L:اکسس ترمینال سری L

L300 دستگاهی است که به نوعی تحول شگرفی در دنیای کلاینت های محیط کار مجازی ایجاد نموده است. طراحی صیقلی و زیبای آن و نصب آسان این مدل بر پشت مانیتور آن را به یکی از محصولات پر طرفدار تبدیل نموده است. این محصول از یک چیپ تحت سیستم به نام Numo بهره می برد که به کیفیت ویدئویی کمک شایانی می کند ، در عین حال هزینه ی این کلاینت ها کمتر از هر Thin Client و یا Zero Client دیگری می باشد و در قیاس با یک PC معمولی یک چهارم قیمت آن را به خود اختصاص می دهد. این دستگاه با قابلیت اتصال بیش از 100 کاربر به یک سرور ، آمیزه ای از یک راه حل ساده و در عین حال قدرتمند را با هزینه ای در حدود یک سوم راه حل های مشابه برای مجازی سازی به ما عرضه می کند.

ویژگی های کلیدی:

عملکرد متناسب با محیط دلخواه شما: خواه تمایل به پخش یک فیلم با کیفیت بالا داشته باشید ، و یا بخواهید دستگاهی را از طریق پورت USB2.0 به کلاینت خود وصل نمایید ، L300 توان و انعطاف پذیری لازم برای تطابق با انواع محیط های مد نظر شما را به گونه ای که نیاز دارید فراهم می آورد.
متناسب با بودجه ی شما – امروز و فردا: L300 در واقع عملکرد و ارزشمندی را در دنیای Thin Client ها و Zero Client ها تعریفی نو بخشیده است. این دستگاه راه حلی جامع و مفید است که می توان با کمتر از نصف هزینه ی تهیه ی یک PC آن را در اختیار داشته و از نظر صرفه جویی در مدیریت و نگه داری تا 75 درصد و از نظر صرفه جویی در انرژی تا 90 درصد از هزینه ها کاست.
گسترش آسان: خواه نیازمند 4 میز کار برای یک شعبه از دفاتر خود باشید یا 4000 دستگاه برای یک دانشکده ی بزرگ ، L300 امکان بسط و گسترش سریع و آسان را با استفاده از ابزار های مدیریت vSpace فراهم می آورد.
مدیریت آسان: L300 یک کلاینت با مدیریت بسیار ساده است ، پس از نصب نیازمند هیچ برنامه ، نرم افزار یا درایوری برای مدیریت بر روی هر کلاینت نیست. vSpace سرور به طور متمرکز تغییرات Firmware دستگاه ها را بدون نیاز به دخالت کاربران به انجام می رساند.