اکسس ترمینال

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

اکسس ترمینال سری N

سری N: برای استفاده تحت Citrix HDXn-series

بیش از 50000 مشتری و 20 میلیون کاربر روزانه در بیش از 140 کشور جهان از مزایای این تکنولوژی نوین و بهره گیری از راهکار محیط کار مجازی برخوردار می باشند. و اینک سری N دستگاه های ما مخصوص کار تحت Citrix HDX تجربه ای شگفت ناگیز و کامل از کار در محیط HDX را با تقریبا یک سوم قیمت PC های دارای قابلیت کار در محیط HDX عرضه می نماید. با استفاده از چیپ جدید Numo 3 SoC ، این نسل از دستگاه ها قابلیت پشتیبانی و ساده سازی محیط های کاری متعددی از جمله XenDesktop, XenApp و VDI را داشته و امکان استفاده از تمامی برنامه های کاربردی این محیط ها را با کیفیت بالای پخش تصاویر ویدئویی و میزان مصرف انرژی کمتر از 5 وات فراهم می آورد.
سری N محصولات ما با امکان مدیریت متمرکز کلاینت ها ، از لحاظ صرفه جویی در هزینه و سادگی در عملکرد در قیاس با محصولات رقیب و نیز برخورداری از مزایای اقتصادی استفاده از محیط کار مجازی به سازمان ها این امکان را می دهد تا به گونه ای موثر تر محیط کاربری تحت Citrix و HDX خود را گسترش دهند.

ویژگی های کلیدی:

پشتیبانی از Plug and play : این قابلیت در تمامی محیط های تحت HDX از جمله XenDesktop,XenApp و VDI وجود دارد.
نسل جدید چیپ های Numo 3 : چیپ های جدید به کار رفته در این دستگاه ها به میزان قابل توجهی طراحی کلی محیط را ساده تر نموده ، و کارایی و وضوح تصویر دستگاه را نیز ارتقا بخشیده است ، و قابلیت های دستگاه برای استفاده ی هر چه بهتر از امکانات HDX را همانند یک PC افزایش داده است.
تجربه ای دلنشین و غنی از لمس امکانات چند رسانه ای: مناسب برای تمامی کاربران آگاه و علاقه مند به استفاده از تکنولوژی محیط کار مجازی که به دنبال محیطی با کاربری بسیار بالا می باشند.
شتاب روز افزون در به کار گیری تکنولوژی محیط کار مجازی: انقلابی در قیمت ها و استانداردی نوین در عملکرد در میان Thin Client های مبتنی بر HDX.
امکان اتصال دو مانیتور و اتصال بدون سیم: این امکان در مدل N500 فراهم آمده است.
نرم افزار مدیریت مرکزی vSpace و امکان پشتیبانی بی نظیر: این نرم افزار به سازمان ها این قابلیت را می دهد تا هزاران دستگاه را از روی یک کنسول مدیریت و تنظیم نموده و از مزایای استفاده از سری N بهره مند گردند.