اکسس ترمینال

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

اکسس ترمینال سری M

سری M : سه کلاینت در یک بسته بندیm-serise

مدل M300 در واقع یک جایگزین ساده ، قدرتمند و مقرون به صرفه برای بسط سیستم های کامپیوتری شما به شمار می رود. به عنوان اولین تجربه ی ارائه ی 3 Thin Client در یک مجموعه ، این دستگاه به شما تجربه ی استفاده از امکانات یک PC را با یک سوم هزینه ی تهیه ی PC و یا Thin Client های معمول می دهد. با این تحول ، NComputing به طور انحصاری محصولی مبتکرانه را روانه ی بازار می کند که آمیزه ای از ارزش های مد نظر مشتریان و انتظارات آنان از یک Thin Client را به آنان عرضه می نماید.

ویژگی های کلیدی:

امکان اتصال تا سقف 45 کاربر به هر سرور:هر چه تعداد PC های مدیریتی کمتر باشد به معنای کاهش هزینه های تجهیزات به ازای هر کاربر است.
اتصال اترنت: کلاس های درس ، آزمایشگاه ها و یا دفاتر تجاری در فواصل دور تر امکان اتصال از طریق شبکۀ داخلی را خواهند داشت.
بهره گیری از Numo2 SoC : این چیپ به شما تجربه ی لذت بخش لمس جذابیت های چند رسانه ای و تماشای ویدئو های تمام صفحه با کیفیتی مشابه یک PC می دهد.
نرم افزار vSpace Server : نصب آسان ، تنظیمات آسان ، بدون نیاز به مانیتورینگ مجازی پیچیده برای مدیریت و بدون نیا به خرید License های سالیانه ی پر هزینه.
کنسول مدیریتی vSpace : امکان تنظیم تمامی کلاینت ها به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از این کنسول.